top of page

פיתוח מנהלים

בדיוק מה שמנהלים צריכים

אנחנו מנהלים יחד אתכם תכנית שלמה שיש בה:

 • תוכן מעניין, חדשני ורלוונטי למנהלים

 • למידת עמיתים על אתגרים דילמות מהשטח

 • "משחקים חכמים" שמייצרים חווית למידה עמוקה

 • שיתוף מנהלים בכירים בפורום הניהולי

 • מסגרת מובנית שמייצרת פורום מנהלים פעיל שממשיך גם אחרי שהתכנית מסתיימת

 

אנחנו משלבים גם

 • ליווי אישי 1:1

 • פרוייקט - אישי או צוותי

 • הנחיה קו-אקטיבית

 • הרצאות אורח

אנחנו בפוקוס לידרשיפ מאמינים שעל המנהיגות, קם ונופל העסק. איך אנחנו יודעים את זה? כבר סיפרנו לכם (ובטח יותר מפעם אחת - אנחנו גאים בזה) שצברנו בעצמנו קילומטראז' ניהולי מאוד גבוה. המטרה שלנו בקורס פיתוח מנהלים - לעזור למנהלים להיות יותר טובים ולהצליח יותר, מתוך התפיסה שהביצוע של היחידה והארגון קשור באופן הדוק לאיכות הניהולית.

 

הדגש בקורס Focus Effective Leadership הוא על האיכויות שנמצאות בבסיס ניהול מוצלח:

 1. מנהיגות וגישה פרואקטיבית - איך להיות מנהל/ת מצליח/ה בארגון שלנו. איתור הסגנון האישי, מתן מקום לעוצמות ושימת דגש על היכולות האישיות שלרוב אינן באות לידי ביטוי באופן מיטבי.

 2. הובלת צוותים והובלת מנהלים - תרגום של המיומנויות לכלים מעשיים לרתימת הצוות למטרות ואפילו לחזון וחיבור לביצועים ולהישגים.

 3. השפעה וראיה רחבה 360 מעלות - פיתוח התפיסה המערכתית והראיה האסטרטגית, ניהול אפקטיבי של ממשקי העבודה וקידום נושאים ומטרות במרקם הארגוני. אנחנו מלמדים את המנהלים את מה שקוראים פעמים רבות "פוליטיקה ארגונית", אנחנו עוזרים להם פשוט לפתח מיומנות של ניהול יחסים ושל הבנת מערכות יחסים מרובות משתתפים והיררכיה.

אז מה יש במגנט למנהלים? בדיוק מה שמנהלים צריכים:

משמעות יישומית לתכנים - נלמד מודלים משמימים וטחונים, כי אין ברירה.

רגע רגע אל תברחו, סתם צחקנו. מי שמכיר אותנו יודע שאנחנו מסתובבים הרבה בעולם כדי להגיש לכם ידע עדכני, מרענן ומשלב אינטגרציה של מודלים בינלאומיים שאת חלקם פיתחנו בעצמנו בהתאם לניסיון הארגוני הרחב שלנו. אנחנו שמים את הפוקוס על הנגשת הידע למנהלים באופן שעושה הבדל בתפישה וביישום שלו.

ההרצאות שלנו חוויתיות, מלאות בדוגמאות, סיפורים וסרטונים שעוזרים למודלים להיטמע.

המציאות שלכם - סוגיות, קונפליקטים ומצבים מהמציאות הארגונית והניהולית של המנהלים, עליהם אנחנו בונים את התכנית ושם סוד ההצלחה.

למידה חוויתית ומשחוק - אנחנו עסוקים מאוד בעולם החדש של Gamification, משחקים חכמים, שאת חלקם פיתחנו בעצמנו. החוויה מסייעת לנו לסמלץ מציאות ארגונית, עם המורכבויות שיש בה ועוזרת למנהלים לייצר תובנות עמוקות ולהחליט איך כדאי להם לפעול.

ומה עוד אנחנו מביאים שהוא שונה ומועיל?

היינו בנעליים הניהוליות שלכם - כל המנחים שלנו צברו ניסיון ניהולי ברגליים, כשהם אלו שמלווים את המנהלים בארגון שלכם, הניסיון מדבר והוא ייחודי ובעל ערך עצום עבורכם.

עושר סגנוני וניהולי - מי אמר שיש דרך אחת להיות מנהל טוב? בדרך כלל נחשוף את הקבוצה ליותר ממנחה אחד, כדי לייצר מודלינג ועושר סגנוני וניהולי עבור המשתתפים.

היום שאחרי - אנחנו לא מנהלים קורס, אלא פורום מנהלים חי ושוקק גם בין המפגשים ונעזור לכם לייצר המשכיות לתכנית גם ביום שאחרי.

bottom of page