top of page

נעים להכיר

אנחנו בפוקוס לידרשיפ, עושים את מה שאנחנו הכי חזקים בו כדי לעזור להנהלות ברחבי העולם, למנהלים ולארגונים להיות טובים יותר בעולם הארגוני והניהולי המאתגר.

מי זה בדיוק ״אנחנו״?

האמת שפה קצת נתקענו. אין דבר יותר קשה מלכתוב על עצמך אז קיבלנו החלטה פה אחד, שכל אחד מאתנו יכתוב על השני.

יפעת כותבת על סער

סער פאר מנכ״ל שותף

אולי בהמשך אני אספר לכם על התארים והמומחיות של סער בכל מיני תחומים, אני בטוחה שזה ירשים אתכם, אבל הדבר הכי חשוב שכדאי שתדעו על סער זה שהוא מרצה ומנחה בחסד עליון. מה זה אומר? במפגשים שסער מעביר, יש גם העצמה, גם השראה וגם תכנים ייחודיים. סער הוא אחד האנשים הסקרנים, החקרניים והלמדנים שיש והרבה מאוד מהידע שיש לנו מגיע מהתכונות הנפלאות האלה שלו. סער מרצה סוחף, כריזמטי, מצחיק מאוד, גם בקבוצות וגם בקהלים של מאות אנשים, בארץ וגם בחו"ל. מה שאני אוהבת בהרצאות של סער (והאמינו לי, ראיתי כבר עשרות רבות מהן) זה שהוא תמיד משלב ערך גדול, עם Fun. זה חלק ממנו, בלי מאמץ.

ומה עם אקדמיה? (בכל זאת, יש רקע פולני) התואר השני של סער הוא בהתנהגות ארגונית (Msc) מהפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. התואר הראשון, בפסיכולוגיה ופילוסופיה, מאוניברסיטת חיפה ויש עוד מלא קורסים והסמכות שקיבל. סער אפילו למד אצל Robert Cialdini בכבודו ובעצמו, שהוא המומחה העולמי בנושא השפעה.

Saar Peer Picture

סער כותב על יפעת

Iffat photo.jpg

יפעת היא מנחה ומרצה מצוינת ומומחית בפיתוח הנהלות גלובליות בכירות בארץ ובחו"ל.

יש ליפעת יכולת אבחנה חדה והיא יודעת לשאול שאלות מאתגרות שמובילות אתכם לתובנות מפתיעות. היא יודעת להעצים, לתת השראה ולגרום לך להסתכל על אתגרים ישנים בעיניים חדשות.

אין לי ספק שיפעת היא האדם שאני בוחר ללוות אותי בעצמי, ולהיות ב Advisory board שלי.

 

בתהליכים הארגוניים שיפעת מובילה, היא אף פעם לא משתמשת בפתרונות מדף. רק תנו לה מצב מיוחד, או צורך מאתגר והיא מיד ניגשת בהתלהבות וברגישות לחדד את הצרכים ולתפור פתרון ייחודי וקולע, לצרכים הנקודתיים של כל הנהלה ולקוח. יפעת היא גם אחת המנחות הנדירות שמאחוריהן קילומטראז' ניהולי מפואר וכשהיא מלווה הנהלה, זה מורגש מאוד ועושה הבדל בתוצאות.

ליפעת יש תואר שני בהתנהגות ארגונית מהפקולטה לניהול באונ' תל אביב ותואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה מאונ' בר-אילן. את המחקר האקדמי שלה היא עשתה בנושא מנהיגות מתמירה. יפעת חברה במועדון ה-Debate של בוגרי אוניברסיטת תל אביב. אה, ואיך שכחתי: א-ל-ו-פ-ה ב-Networking וגם מלמדת בנושא.

ומה שהכי כדאי שתדעו על יפעת- היא יזמת בנשמה- הנשיאה היוצאת של ארגון היזמים הבינלאומי EO- הצ'פטר הישראלי שלו וגם נושאת תפקיד בהנהגה באירופה. את הידע הניסיון וההבנה המעמיקים שלה ביזמות היא מביאה לכל Advisory board, הנהלה ותהליכים ארגוניים.

יפעת בר-קול גרכט   מנכ״ל שותפה

הצוות השותף לעשייה של פוקוס לידרשיפ:

בתפיסה שלנו, כל אחד צריך לעשות את מה שהוא מומחה בו, לכן בנינו סביבנו נבחרת שעוזרת לנו להגשים את הצרכים והרצונות של הלקוחות שלנו.

אנו מאמינים כי רק מי שהיה בנעליים הניהוליות יכול לאמן מנהלים אחרים בצורה הטובה ביותר ולכן שותפינו לעשייה כולם מאמנים ומנחים עתירי ניסיון ניהולי וארגוני מגוון ומומחים בתחומם: ליווי מנהלים בכירים, ליווי מנהלים דרג ביניים, אימון למכירות ולשירות מוכר, ניהול פרויקטים ועוד.

יפעת וסער כותבים על פייר

Pierre-Yves Hittelet השותף שלנו בבלגיה וב-Benelux

Pierre-Yves Hittelet

אחד מהאנשים היותר מרשימים שאנו מכירים, איש של יוזמה עשייה והשראה, מנחה ויזם מנוסה, מוביל ארגונים ויזמים בתהליכים של התפתחות וצמיחה.

בעברו מנהל בארגונים גדולים כמו Levi Strauss & Co Europe, Sony, Mobistar, Proximus ועוד.

בכל פעם אנחנו מופתעים לגלות שאין דבר שפייר לא יודע לעשות, כולל עריכת וידאו, תיפוף, בישול… אנחנו משאירים כאן מקום ומבטיחים לעדכן את הרשימה בזמן אמת.

אלדד אראל    מנחה בכיר

Eldad Erel

יפעת וסער כותבים על אלדד

אלדד אדם מעורר השראה, ומדהים אותנו כל פעם מחדש ביכולת שלו לקדם נושאים ברמת איכות גבוהה (נו, טוב, אנחנו קצת מקנאים בו).  הוא מנחה כריזמטי ואנרגטי, מהנדס מערכות מידע בהכשרתו (בוגר בהצטיינות מהטכניון), ועם נסיון של 15 שנה בניהול צוותי מהנדסים. מזה 20 שנה מעביר סדנאות הכשרה פיקודיות בחיל הים במסגרת קורסי חובלים, קציני חוף וקורסי פיקוד מתקדם. (רס"ן במילואים, בוגר קורס חובלים). מנחה ומלווה מנהלים איך להגיע לתוצאות יוצאות דופן בתחומי האחריות ובמערכות היחסים שלהם בארגון.

bottom of page